+38 (096) 597 05 09
+38 (050) 145 50 91
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Програма

 

 II Міжнародний фестиваль-конкурс малих форм та творчих колективів

інструментального, вокального та хореографічного мистецтва

"ПЕРЛИНА ЗАХОДУ"

 

 ПРОГРАМА ІНСТРУМЕНТАЛІСТІВ ЛЬВІВ

 ПРОГРАМА ВОКАЛУ ЛЬВІВ

ПРОГРАМА ХОРЕОГРАФІЇ ЛЬВІВ

 

 

  

УВАГА! УВАГА! УВАГА! 

9.00  - Реєстрація фортепіанного відділу, струнного відділу, відділу гітари, народних інструментів,акустичний час!

10.00 - І конкурсний день -  інструментального жанру, відкриття фестивалю-конкурсу, фортепіанно залишаються на великі сцені

11.00- прослуховування струнний відділ, народні інструменти, гітара та духові інструменти

 у аудиторії №223 ІІ поверх

Приблизне нагородження  через годину після завершення   прослуховування.

Або 19.00 -  нагородження на головній сцені

ПРОГРАМА ІНСТРУМЕНТАЛІСТІВ 

 

Учасник, мала форма, ансамбль

Місто, заклад

категорія

твори

ФОРТЕПІАННИЙ ВІДДІЛ

1

 

Бузян Максим та Бузян Вікторія

 

Луцьк, МШ№2

 

Змішана — фортепіанний анс.

1.Гріг — Норвежський т-ць

2.Колодуб — Веселий настрій

2

 

Гикава Юлія та Квас Христина

 

Чортків, Чортківська МДМШ

 

молодша — фортепіанний дует

 

1.Богатирьов — Музика з м. ф. Маша і ведмідь

2.Ковальчук — Весела пісенька

3

 

Федуняк Анна та Фединець Анастасія

 

Львів, ДДШМ№10

 

фортепіанний дует

 

1.Карпенко - Танок сніжинки

2.Лей — Незнайомка

4

 

Кам’янецька Дарина та Димарецька Евеліна

Тернопіль, ДМШ№2 ім.М.Вербицького

фортепіанний дует

 

1.Смірнова — Полька

2.обр.О.Личкіної унп — Ніч яка місячна

5

Фортепіанне тріо Дириль Даніель, Муховська Мар'яна, Нейкович Маргарита

Стрий, Стрийська ДШМ

середня

1.Паганіні — Кампанела

2.П’єрмонт - Дзвіночки

6

Карпінській Зеновій

Стрий, ДМШ ім. О.Нижанківського

дебют

1.Іордан — Полювання на метелика

2.Авторський твір — Колискова для Теони

7

Король Павло

Ніжин, ДМШ

дебют

1.Жульєва — Варіації на тему унп — Дівка в сінях стояла

2.Гіллок — Dragon Fly

8

 

 

Андалюкевич Катерина

Кропивницький, МШ№2

молодша

1.Шуман — Перша втрата — зі збірки Альбом для юнацтва

2.Беркович — Другий концерт для ф-но і струнного оркестру, 3-я ч., тв.44

9

Сич Богдан

Рівне, Рівненська ДШ№2

молодша

1.Беркович — Сонатина До мажор

2.Гіллі — Тихоокеанські пірати

10

 

Лепіш Сніжана

Львів, ШМ№5

молодша

1.Щуровський — Пісня

2.Рожівська — Повільний вальс

11

Клімович Давид

Рівне, Рівненська ДШ№2

молодша

1.Шукайло — Імпровізація

2.Гріг - Кобольд

12

Боднарчук Софія

Кропивницький, МШ№2

молодша

1.Бургмюллер Тарантела ре-мінор

2.Бах — Сонатина до-мажор

13

 

Кабар Соломія

Жовква, ДШМ

молодша

1.Фільц — Пісня для бабусі

2.Хаслінгер - Сонатина

14

 

Ковеня Софія

Полони, Полонська ДМШ

молодша

1.Шпіндлер — Французький вальс

2.Майкапар — У садочку

15

Мисів Софія

Стрий, ДМШ ім. О.Нижанківського

молодша

1.Кулау — Сонатина ІІ ч. C-dur

2.Нижанківський — Староукраїнська пісня

16

Матрипула Софія

Львів, ДШМ№5

молодша

1.Бах — Менует — ре-мінор

2.Беркович — Сонатина до-мажор

17

Гайдук Маргарита

Львів, ДШМ№4

молодша

1.Бах — Двохголосна інвенція ля мінор

2.Шопен Полонез соль-мінор

18

Кравченко Олексій

Кропивницький, МШ№2

молодша

1.Бах — Сольфеджіо

2.Накада — Швидкий рух

19

Свіщов Захар

Івано-Франківськ, ДМШ№3

молодша

1.Бах — Двоголосна інвенція ля-мінор №13

2.Кармінський - Концертіно-піколо

20

Федорченко Кароліна

Івано-Франківськ, ДМШ№3

молодша

1.Бах — Менует до-мінор

2.Лак - Тарантелла

21

Козяр Олена Андріївна

Львів, ДШМ№5

молодша

1.Жартівлива сонеатина — Л.Карпенко

2.Етюд — Вальс Ю.Слонов

22

 

Фрайт Дарина

 

Львів, ДДМШ№10

 

Молодша

 

1.Щуровський — Танок ляльки

2.Ванхаль — Рондо

23

 

Лищенюк Володимир

Івано-Франківськ, ДМШ№3

Молодша

1.Хуго Фейнхольд — Світлячки

2.Косенко — За метеликом

24

Бурило Наталя

Львів, ДМШ№1

середня

1.Моцарт — Сонатина №6 до-мажор

2.Скорик — Народний танець

25

Жужевич Софія

Моршин Моршинська ШМ

середня

1.Дремлюга — Скерцо

2.Фільц — Поетчний настрій

26

Завіховська Надія

Моршин Моршинська ШМ

середня

1.Дремлюга — Елегія

2.Бірецька - Метелиця

27

Савчук Вікторія

Луцьк, МШ№2

середня

1.Квасневський — Мрії

2.Дремлюга - Інвенція

28

Грибок Діана

Луцьк, МШ№2

середня

1.Квасневська- -Думка

2.Кос-Анатольський - Полонина

29

Федорів Андрій

Івано-Франківськ, ДМШ№3

середня

1.Гріг — Кобальт

2.Довженко - Веснянка

30

Савченко Максим

Стрий, ДМШ ім. О.Нижанківського

середня

1.Фільц — Сумна пісня

2.Степовий - Танець

31

Коржиньовський Андрій

Рівне, ДМШ№2

середня

1.

2.

32

Безпалько Наталя

Тернопіль, МШ№2 ім.М.Вербицького

середня

1.Шмітц — Бугі-бой

2.Сирова - Спомин

33

Кам”янецька Дарина

Тернопіль, МШ№2 ім. М.Вербицького

середня

1.Реджино — Лахмітник за роботою

2.Шмітц — Легка Серенада

34

Романко Уляна

Львів, Львівська ДШМ№9

середня

1.Дремлюга — Музична пісня

2.Знатоков — Музична табакерка

35

Кравченко Єгор

Кропивницький, МШ№2

середня

1.Чимарозо Сонатина B-Dur

2.Косенко - Гумореска

36

 

Мацишин Софія

Стрий, ДМШ ім. О.Нижанківського

середня

1.Кваснєвський — Думка

2.Скорик — Народний танець

37

 

Король Юліана

Ніжин, Ніжинська ДМШ

середня

1.Степанова-Боровская — Прелюдія №6

2.Гіллок - Фієста

38

Герасимчук Мілєна

Полони, Полонська ДМШ

середня

1.Гендель — Токата d-moll

2.Бобалік -Осіння акварель

39

Пельц Оксана

Жовква, ДШМ

середня

1.Фільц — Забута лялька

2.Гедіке — Етюд G-dur

40

Шевченко Наталя

Кропивницький, МШ№2

середня

1.Гріг — Танок із Йольстера

2.Глієр - Ескіз

41

Горечко Андріана

Стрий, ДМШ ім. О.Нижанківського

середня

1.Фільц — Ліричний прелюд

2.Саратський - Коломийка

42

Мороз Евеліна

Луцьк, муз.шк№2

середня

1.Гайдн — Соната мі мажор

2.Степовий — Прелюд ор.7 №4

43

Прокопчук Анастасія

Луцьк, муз.шк№2

середня

1.Циполі — Фугета

2.Кулау — Сонатина до мажор

44

 

Панас Софія

Жовква, ДШМ

старша

1.Білащ — Вальс-бостон

2.Дювернуа — Етюд D-dur

45

Висоцька Юлія

Жовква, ДШМ

старша

1.Дремлюга — Елегія

2.Черні — Етюд Es-dur ор.299

48

Москович Софія

Луцьк, муз.шк№2

старша

1.Дюссек — Рондо

2.Квасневський - Ноктюрн

49

Мороз Рустам

Луцьк, муз.шк№2

старша

1.Бетховен — Соната мі бемоль мажор №33

2.Забара — Фантазія на тему “Ніч яка місячна”

50

Шевченко Гліб

Кропивницький, МШ№2

старша

1.Гайдн — Соната №2 сі-бемоль-мажор (Партита)

2.Шопен — Прелюдія №3, тв.28

51

Оверко Олена

Львів, ЛДШМ№10

старша

1.Гайдн — соната №31 ре-мажор

2.Лисенко - Баркарола

52

 Балабась Владислав

 Кропивницький, МШ№2

старша

 1.Мак-Доуелл — Вічний рух

2.Гайдн — Соната для фортепіано №37, ре-мажор

53

Демченко Вероніка

Полони, Полонська ДМШ

старша

1.Майєр — Зів'яли мрії

2.Сасько - Токата

54

Лускаквець Божена

Львів, ЛДШМ№10

старша

1.Шопен — Walz sn C# Minor Or.64 #2

2.Кобилянський — Октавний етюд №7

55

Коваленко Олександр

Львів, ДМШ№1

старша

1.Мошковський — Етюд фа-мажор

2.Гайдн — Соната ре-мажор

56

Бондар Олексій

Кропивницький, МШ№2

Молодіжна

1.Е.Гріг — Соната для фортепіано, мі-мінор

СТРУННИЙ ВІДДІЛ

1.

Лабунський Нестор

Львів, ЛССМШІ ім.С.Крушельницької

молодша

1.Зейтц — Концерт 1, І ч.

2.Кролл — Польська віслючка

2.

Серцелеевич Влада

Львів, ЛССМШІ ім.С.Крушельницької

молодша

1.Рідінг — Концерт сі-мінор 2 та 3 частина

2.Бакланов - Мазурка

3

Данієлян Ануш

Луцьк, Луцька МШ№1

молодша

1.Рідінг — Концерт D-dur

2.Зноско — Боровський  - Галоп

4

Дмитрук Надія

Луцьк, Луцька МШ№1

молодша

1.Вівальді — Концерт соль-мажор

2.Соколовський - Тарантела

5

Ткачук Дарія та Редько Уляна

Луцьк, Луцька МШ№1

Молодша - дует

1.Металліді — Сільські музики

2.Луканюк — Коник - стрибунець

6

 

Олійник Дарина

 

Стрий, ДМШ ім.О.Нижанківського

 

Середня

 

1.Шольц — Варіації на тему унп “Ой що ж то за шум учинився?”

2.Зейц — Концерт №1, Іч. Соль-мажор

7

Шкарабан Анастасія

Львів, МШ№1

середня

1.Левицький — Вальс

2.Фіокко - Алегро

8

Стельмах Василь

Стрий, ДМШ ім.О.Нижанківського

середня

1.Бах — Концерт Іч. A-moll

2.Фільц - Аркан

8

Романів Юлія

Львів, Львівська муз.шк№6, ім.Янівського

середня

1.Зейтц — Учнівський концерт №3 g-mollІч.

2.Левицький — Українська шумка

9

Мачука Максим-Радомир

Львів, Львівська муз.шк№6, ім.Янівського

середня

1.Гендель — Соната №6, 1ч.

2.Брамс — Угорський т-ць

10

Харенко Суламіта

Стрий, ДМШ ім.О.Нижанківського

середня

1.Шольц — Фантазія на тему унп “Верховина”

2.Бом — Безперервний рух

11

Ткачик Софія

Стрий, ДМШ ім.О.Нижанківського

старша

1.Скорик — Народний т-ць a-moll

2.Шпор — Конерт №2, 1ч. d-moll

12

Река Роберт

Львів, ЛССМШІ ім.С.Крушельницької

старша

1.Венявський концерт№2 1ч.

2.Крейслер — Маленький Віденський вальс

13

Дмітрієва Олександра

Львів, ЛССМШІ ім.С.Крушельницької

Середня - віолончель

1.Сен-Санс — Лебідь

2.Сен-Санс - Апасіоната

13а

Феленюк Катерина

Львів, ЛССМШІ ім.С.Крушельницької

Молодіжна - віолончель

1.Кабалевський — Концерт для віолончелі з оркестром №1 g-moll

КЛАСИЧНА ГІТАРА

14

Трусов Олександр

Львів, Школа вільних та небайдужих

дебют

1.унп “Ой у гаю при Дунаю”

2.Вігула - Прелюдія

15

Іванчишин Владислав

Перемишляни, МШ

середня

1.Каруллі — Рондо

2.Колискова

16

Пилат Наталія

Перемишляни, МШ

середня

1.Бах — Менует

2.Сор — Модерато

16А

Мошура Ростислав

 Івано-Франківськ, ДМШ№3

старша

 1.Джуліані — Сонатина — C-dur, Andante Grazioso Alegetto

2.Шилін — Іспанський танець

НАРОДНИЙ ВІДДІЛ

17

Серпітовський Гліб

Кривий Ріг, МШ№13

Старша - домра

1.Фьодоров — Фантазія на теми К.Бадельта з к.ф. “Пірати Карибського моря”

2.Гомоляка - Гуцулка

18

Бабак Дарина

Дубляни. ДШМ ім.С.Турчака

Молодша - бандура

1.Варіації на тему унп  - Взяв би я бандуру, обр., М.Різоль, преклад для бандури Г.Шатківська

2.Герасименко — Був у мене сивий кінь

19

Лемишевська Романа

Бібрка, МШ

Молодша - бандура

1.Обр., Автодійчук Варіації на унп “ЦВІТЕ ТЕРЕН”

2.муз.,О.Зозулі сл.Н.Патроцької - Україночка

20

Фем’як Тетяна

Бібрка, МШ

Середня - бандура

1.Обр., Демчишак — Варіації на унп — Ой пішла я до комори

2.унп в обр Вільгуцької — Придолині кущ калини

21

Кудь Софія

Львів, ЛМШ№3

Середня - бандура

1.Фалалєєва — В’язанка укр. Нар. Мелодій

2.Лісова - Передчуття

22

Зінчук Софія

Бібрка, МШ

Середня - бандура

1.Обр., Гвоздя — Варіації на тему унп — Дощик

2.Ар., Крищук муз. і сл. І.Білик — Хай живе надія

23

Синишин Марія

Бібрка, МШ

Середня - бандура

1.Обр., Герасименко Варіації на тему унп — Ой на горі сніг біленький

2.Ар., Шатківської сл і муз Н.Май = Сонячні крила

24

Ансамбль бандуристів Львівської музично школи №3

Львів, ЛДМШ№3

Старша - ансамбль

1. муз Івасюка, сл Гури — Балада про мальви

2.Муз і сл  - Червона Рута

25

Рущак Богдан

Бібрка, МШ

Середня - акордеон

1.Гедіке — перекл., Лондонова — Триголосна прелюдія a-moll

2.Лєхтінен — перекл., Мірека - Лєтка-єнка

26

Дует акордеоністів

Полтава, ДМШ№2 ім.Шаповаленка

 

1.Френсіс Ле — Дивна доля — музика до к.ф.Чоловік і жінка

2.Монно — Подружка бідного Жака

ДУХОВІ ІНСТРУМЕНТИ

27

Смолин Владислав

Львів, ЛДМШ№2

Дебют - флейта

1.Місяцю ясний — арія з опери Запорожець за Дунаєм

2.Зозуленька — швейцарська народна пісня

28

Полтавчук Максим

Кропивницький, МШ№2

Середня - саксофон

1.Винчи — Соната 3,5ч.

2.Бах - Сицилиана

29

Фрайт Мирон

Львів, ДДМШ№10

Середня - саксофон

1.П’яцола — Смерть ангела

2.Косма — Опавше листя

30

Мокрик Денис

Львів, ЛДДМШ№1 ім.Кос-Анатольського

Середня - саксофон

1.Українська гумореска — Ф.Бриль

2.Арія — Є.Бозза

31

Моцик Лілія

Львів, ЛДМШ№2

Середня - саксофон

1.Мартіні — Романс

2.Кореллі - Жига

32

Задорожня Юлія

Бібрка, МШ

Середня - саксофон

1.1.Щуровський — Елегія

2.Гедіке - Танець

33

Крутій Андрій

Бібрка, МШ

Старша - саксофон

1.Конскі — Варіації

2.Шуберт - Серенада

34

Немирович-Данченко Сергій

Львів, ЛДМШ№2

Молодіжна - кларнет

1.Хофмейстр — Концерт для кларнета з оркестром

2.Курпінський — Концерт для кларнета

2.Лисенко - Елегія

 

 

 

 

 

 

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

14.00  - Реєстрація, акустичний час!

15.00 — прослуховування вокального жанру

19.00 — 19:30 — Орієнтовне Нагородження

ПРОГРАМА ВОКАЛУ

Учасник, мала форма, ансамбль

місто

категорія

твори

1

“Вокальна перлина”

Львів, ЛДМШ№3

Старша — академічне тріо

1.муз.І.Поклада, сл. Ю. Рибчинського  Ой летіли дикі гуси 2.унп — Летіла зозуля

2

Юськів Анастасія

Стрий ДШМ

Молодша - академічний

1.Прилинь весна2.Лепкий — Маєва нічка

3

Новіков Єгор

Полтава, ДМШ№2

Молодша - академічний

1.УНП — Одна гора високая

4

Тара Соломія

Львів, ЛМШ№3

Середня - академічний

Сл, і муз Л.Горової  - Дві пісеньки

5

Соколовська Мирослава

Львів, ЛМШ№3

Середня - академічний

Сл, і муз Л.Горової — На Івана Купала

6

Оліскевич Катерина

Львів, ЛМШ№3

Середня - академічний

Муз. Моцарта, Туга за весною

7

Кіш Марія-Вікторія

Львів, ЛМШ№3

Середня - академічний

Санта лючія

8

Герилів Богдана

Стрий ДШМ

Середня - академічний

Муз К.Стеценка, сл. Л.Українки — Стояла я і слухала весну

9

Стрельбецька Софія

Стрий ДШМ

Середня - академічний

G.Pergolesi - Canzonetta

10

Ткач Валерія

Полони, ДМШ

Середня - академічний

Унп в обр., Г.Веревьоки — Тихо над річкою

11

Янюк Олександр

Полони, ДМШ

Середня - академічний

Муз., В.Ліфіанчука, сл.С.Єфремова — Дівчина - тополя

12

Мариняк Софія

Львів, ДШМ№5

Середня - академічний

Арія “Страника — із ораторії “Тріум Юдифи” - А.Вівальді, обр., А.Джентили

13

Кантович Христина

Дубляни, Дублянська ДШМ ім.Турчака

Старша  - академічний

Муз., Р.Лісова, сл., С.Корнієнко — Розкажи, матусю...”

14

Безейко Мирослава

Полони, ДМШ

Старша  - академічний

Муз і сл Л.Марченко — Осенний бал

ЕСТРАДНИЙ ВОКАЛ

 

15

Тріо Анастасія Литвин, Олеся Долішна та Ангеліна Столярчук.

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

молодша

Милий серцю край

16

Підгорний Артур, Шевельова Кароліна та Сердечна Софія

Студія музичного розвитку “Апельсин” - м.Олександрія

Молодша - тріо

Королева серця

17

Квартет Софія Кушнір, Христина Прокопчук, Марія Лимар та Софія Блощак

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

молодша

Тупу черевички

18

 

Тріо Анастасія Литвин, Олеся Долішна та Ангеліна Столярчук.

 

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

Молодша

 

Джаз для Вас

 

19

 

Квартет Софія Кушнір, Христина Прокопчук, Марія Лимар та Софія Блощак

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

молодша

Веснянки

20

Карнаух Аміна

Полони, ДМШ

дебют

Сл. і муз — Н.Май - Хмарка

21

Шевельова Діана

 

Студія музичного розвитку “Апельсин” - м. Олександрія

Дебют

Бог хранит меня

22

Христина Прокопчук

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

молодша

Рідна серцю Україна

23

Качківська Кароліна

Полони, ДМШ

Молодша

Сл. і муз. Н.Май — Веселка

24

Анастасія Литвин

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

молодша

Мова колискова

25

Ковеня Софія

Полони, ДМШ

молодша

Сл. і муз.,Н.Май — Шалений рок-н-рол

26

Гульчевська Марія

Стрий ДШМ

Молодша

Рідна серцю Україна — сл. і муз А. Іванишиної

27

Тереза Думанська

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

Молодша

 

Nej, Na,Na,Na!

28

Скіп Ліліана

Жовква, ДШМ

Молодша

Сл і муз Смірнов — Сальса

29

Олеся Долішина

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

молодша

Заграй мені сопілочка

30

Підгорний Артур

Студія музичного розвитку “Апельсин” - м. Олександрія

молодша

Маленький кораблик

31

Шевельова Кароліна

Студія музичного розвитку “Апельсин” - м. Олександрія

молодша

Дощик

32

 

Сердечна Софія

 

Студія музичного розвитку “Апельсин” - м. Олександрія

Молодша

 

Мамині очі

 

33

 

Юстина Горбацько

 

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

молодша

 

Україна мила

 

34

 

Ангеліна Столярчук

 

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

молодша

 

Україночка

 

35

 

Дарина Кравець

 

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

молодша

 

Сопілка

 

36

 

Анна-Марія Яцків

 

України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

молодша

 

Сон

 

37

Владислав Пригода

Львів, Зразковий художній колектив

молодша

 

Голуб Паперовий

38

 

Шемечко Денис

 

Жовква, ДШМ

 

Середня

 

сл. В.Крищенко — муз., А. Остапенко — Благословенна будь

39

Соломія Яківчук

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

середня

Сопілка-чарівниця

40

 

Мариняк Софія

 

Львів, ДШМ№5

 

Середня

 

Я жива – сл. і муз. Ілларія

41

Марія Липська

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

середня

Дівчинка-Марічка

42

Тишкун Катерина

Полони, ДМШ

Середня

Сл і муз., Н.Май — О,музика

43

Мот Вікторія

Перемишляни, МШ

середня

Разом зі мною

44

 

Ярена Гюнхан

 

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

середня

 

Bu kadar mi

 

45

 

Cтепан Гвоздінський

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

середня

 

Я бажаю Вам добра

46

Христина Підгорецька

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

середня

Журавлики

47

Кубська Яна

Жовква, ДШМ

старша

сл.М.Боровченко, муз., В.Волкомор — Я стану морем

48

Огородник Аліна

Полони, ДМШ

старша

З репертуару — Vivienne Mort  - Лети

49

Ізерська Наталія

Полони, ДМШ

старша

З репертуару — Vivienne Mort  - Голубка

50

Волошин Василина

м.Запитів Народний дім “Просвіта”

старша

Велична та могутня Україно!

51

Дуда Софія

Львів, вокальна студія “PIDCOVAart”

Старша

Counting stars – One Republic

52

Юстина Сенів

Львів, Зразковий художній колектив України вокальний гурт “Родзинка”. БДЮТ Личаківського р-ну

молодіжна

Мати

53

Чорномаз Володимир

Львів, вокальна студія “PIDCOVAart”

доросла

С.О.В.А. - Монатік

 

 

 

 

 

 

9.00 Реєстрація, проба сцени, здача фонограми.

10.00 Відкриття хореографічного І відділення (дитяча хореографія, ЕСТРАДНА)

12.00 —  перерва — репетиція ІІ відділення

13.00 — ІІ відділення (НАРОДНА, НАРОДНО-СТИЛІЗОВАНА, сучасна хореографія)

ПРОГРАМА ХОРЕОГРАФІЇ

Назва колективу, постановки,

танцювального твору.

Місто, заклад

хореографія

категорія

1.

Танцювальний клуб “My dance Family” - Little Stars

Тернопіль,

дитяча

дебют

2.

Студія сучасного танцю “Стиль” - Веселі смайлики”

Тернопіль, ПК “Березіль”

дитяча

молодша

3.

Дитячий зразковий ансамбль танцю “Вікторія” - Веселі домовички”

Ніжин, Ніжинський МПК

дитяча

молодша

4.

Василенко Ліза — Хореографічна студія “Грація” - Загублена в джунглях

Київ

естрадна

молодша

5.

Колектив  сучасного танцю “Шпильки” - Журавлі

Одеса,”ЦРД” “Золота рибка”

дитяча

молодша

6

Ансамбль сучасного танцю “Сонечко” - Маленькі рокери

Здолбунів,Здолбунівська МШ

Естрадна

молодша

7

Dance studio SMARAGD NEMYRIV - Літай

смт. Немирів

сучасна

дебют

8

Студія класичного танцю ”Етуале” - Хореографічна композиція “Намистинки”

Тернопіль, Приватна студія

Класична

ІІ молодша

9

Студія сучасного танцю “Стиль” - Літній калейдоскоп

Тернопіль, ПК “Березіль”

дитяча

ІІ молодша

10

Дитячий зразковий ансамбль танцю “Вікторія” - Король Юліана та Галенко Єгор — Давай потанцюємо

Ніжин, Ніжинський МПК

естрадна

середня

11

Василенко Ліза — Хореографічна студія “Грація” - Дитячий сон

Київ

сучасна

молодша

12

Колектив  сучасного танцю “Шпильки” - Сон

Одеса,”ЦРД” “Золота рибка”

дитяча

молодша

13

Ансамбль сучасного танцю “Сонечко” - Веселі горошини

Здолбунів,Здолбунівська МШ

Естрадна

молодша

14

Студія класичного танцю ”Етуале” - Хореографічна композиція “Квітковий калейдоскоп”

Тернопіль, Приватна студія

Класична

ІІ молодша

15

Dance studio SMARAGD ZAVADIV   - Танці

смт.Немирів

сучасна

дебют

16

Хореографічна студія “Грація” - Ой пливи вінок

Київ

Народна-стилізована хор-фія

змішана

17

Зразковий ансамбль народного танцю “Веселкові коралі” - Гуцульський танець — Гуцулочка файна”

Львів, Львівська ЗОШІ-ІІІ №82

Народна

молодша

18

Дитячий зразковий ансамбль танцю “Вікторія” - Ми українці. Від традиційності до сучасності

Ніжин, Ніжинський МПК

Народна стилізована

змішана

19

Зразковий ансамбль народного танцю “Колорит” - Коломийка

Житомир, МКСЦ

народна

середня

20

Зразковий ансамбль народного танцю “Веселкові коралі” - Поліський танець Скакуха

Львів, Львівська ЗОШІ-ІІІ №82

Народна

середня

21

Dance studio SMARAGD NEMYRIV - Задоволення

смт.Немирів

сучасна

Середня - дебют

22

Хореографічна студія “Грація” - Купальський вечір

Київ

народна-стилізована

старша

23

Зразковий ансамбль народного танцю “Веселкові коралі” - Хореографічна композиція “Весела полька”

Львів, Львівська ЗОШІ-ІІІ №82

Народна

молодша

24

Дитячий зразковий ансамбль танцю “Вікторія” - Несподіваний сюрприз

Ніжин, Ніжинський МПК

Народна

змішана

25

Зразковий ансамбль народного танцю “Колорит” - Український козачок

Житомир, МКСЦ

народна

середня

26

Зразковий ансамбль народного танцю “Веселкові коралі” - Покутський народний т-ць “Голубка”

Львів, Львівська ЗОШІ-ІІІ №82

Народна

середня

27

Dance studio SMARAGD ZAVADIV – Я також

смт. Немирів

сучасна

Середня - дебют

28

Студія сучасного танцю “Стиль” - Весняне диско”

Тернопіль, ПК “Березіль”

Сучасна

середня

29

Сучасна хореографічна студія “Артист” - Дерево життя

Кам’янець-Подільський

сучасна

середня

30

Хореографічна студія “Грація” - Гілля калин похилилися, але не скорилися

Київ

сучасна

змішана

31

Дитячий зразковий ансамбль танцю “Вікторія” - Ходить гарбуз по городу

Ніжин, Ніжинський МПК

Народна

середня

32

Танцювальний клуб “My dance family” - Потрібно вчитись

Тернопіль

Сучасна

середня

33

Танцювальний колектив “Мрія” - Доброго ранку”

Житомир, МКСЦ

естрадна

середня

34

Танцювальний колектив “Step up” -

Київська обл., с. Тарасівка

сучасна

середня

35

Зразковий хореографічний ансамбль народного та сучасного танців “ФЕШН” - рок-н-рол

м. Запитів, Народний дім “Просвіта”

естрадно-спортивна

старша

36

Студія сучасного танцю “Стиль” - Літня веселка

Тернопіль, ПК “Березіль”

Сучасна

середня

37

Сучасна хореографічна студія “Артист” - Експресія руху

Кам’янець-Поділльський

хіп-хоп

змішана

38

Хореографічна студія “Грація” - Хозяйка Мідної гори

Київ

естрадний

змішана

39

Танцювальний колектив “Step up” -

Київська обл., с.Тарасівка

сучасна

сережня

40

Дитячий зразковий ансамбль танцю “Вікторія” - Народжені танцювати

Ніжин, Ніжинський МПК

естрадна

середня

41

Зразковий хореографічний ансамбль народного та сучасного танців “ФЕШН” - смерека

м.Запитів, Народний дім “Просвіта”

естрадно-спортивна

старша

42

Dance studio SMARAGD NEMYRIV – Дует  - Splash

смт.Немирів

сучасна

Змішана – дебют

43

Шевченко Ярослава — Хореографічна студія “Грація” - На струнах душі

Київ

сучасна

доросла

44

Танцювальний колектив “Мрія” - Давайте танцювати

Житомир, МКСЦ

естрадна

середня